копчена пікша і пасерована картопля

що таке пікша?

Насправді пікша має подовжену, звужену систему тіла, звичайну для учасників домогосподарства тріски. Насправді він має досить маленький рот, який не охоплює перерахованих нижче ока; разом із зменшеним обліковим записом угоди з фактичною безпосередньою діяльністю, а також дещо поворотним обліковим записом вищого рівня, це надає власному морду особливий клиноподібний рахунок. Більш високі робочі місця щелеп за нижчою, ніж у атлантичної тріски пікша .

 

Інгредієнти

Для соусу
– 150 мл білого вина
– 300 мл подвійних вершків
– 100 мл нежирного молока
– 1 лавровий лист
– Обрізки з філе пікші (див. нижче)

Для картоплі
– 300 г очищеної картоплі Maris Piper, нарізаної кубиками по 1 см
– 100 г вершкового масла
– 1 столова ложка оливкової олії
– 2 шматочки копченого бекону з смугами, нарізаного
– ½ великої цибулини, дрібно нарізаної
– Щіпка солі і свіжомелений чорний перець за смаком

Для пікші
– 2 незабарвлених шотландських копчених філе, а також нарізаних філе пікші (зберігайте обрізки для соусу)
– Трохи ретельно нарізаної цибулі
– Прибирайте натуральну коноплю на подвір’ї до гарніру

копчена пікша і пасерована картопля
Дегустаційні нотатки
Як, наприклад, зануритися в море. Дозвольте свіжій морській солоності очистити вашу комбінацію, перш ніж занурюватися набагато далі прямо до вишуканого чудового диму. Все очищено за допомогою найкращого.

Метод

Для соусу

1. Використовуючи велику сковороду, достатню для того, щоб кожне філе риби було на одному рівні, розігрійте червоне біле келих червоного або білого вина, поки воно не зменшиться на п’ятдесят відсотків. Перш ніж видалити, а також увімкнути його чудово протягом кількох хвилин.

2. Включіть лосьйон, молоко, опалу затоку, а також обрізки пікші до сковороди, а також поверніться до теплого інструменту, поступово підносячи його до пари.

3. Коли соус запариться, перетворіть теплий на зменшений, а також ретельно приготуйте 10 хвилин. Це, безумовно, дозволить прищепити смаки.

4. Усуньте тепло, а також стрес, щоб усунути обрізки пікші, а також опалу листя, які можна утилізувати. Додайте соус до очищеної сковороди, а також залиште, поки не підготуєтеся до приготування риби.

Для картоплі

1. Завантажте велику сковороду разом із посипкою, додайте натрій, а також дайте пару.

2. Включіть картоплю, а також тушкуйте пару хвилин, поки картопля не розм’якшиться, а також її можна швидко проколоти лезом. резерв і водостічна труба. Остерігайтеся, звичайно, не переварити картоплю на цьому етапі, оскільки пізніше вона буде приготована ще раз.

3. Розігрійте масло та олію на сковороді до утворення піни, перш ніж додати нарізаний бекон. Готуйте до тих пір, поки бекон не стане хрустким.

4. Включіть цибулю, а також підготуйте ще 5 хвилин, поки цибуля не стане гладкою.

5. Додайте картоплю до бекону, а також цибулю, а також підвищте тепло. Готуйте до легкої рум’яності, постійно помішуючи. Період до переваги разом із натрієм, а також перцем, а також підтримуйте затишок, поки не будете готові до виконання.

Для пікші

1. Обережно розігрійте соус, поки він не розпариться.

2. Зменшіть теплий, щоб соус насправді майже не кипів, а також додайте філе до рівня.

3. Ретельно готуйте 1-3 хв з одного краю, залежно від щільності філе. Якщо з-за соусу філе не повністю оброблено, переверніть їх і підготуйте ще 1-3 хвилини.

4. Ретельно видаліть філе, що виходить зі сковороди, коли воно фактично підготовлено, а також дренажну трубу на тарілці до готовності до виконання.

5. У напрямку до поверхні страви змініть розігрів, а також трохи зменшіть кількість соусу, поки він не покриється на задній частині дерев’яної ложки. Змішайте з нарізаною зеленою цибулею, а також додайте до переваги.

 

Comments are closed.