самий кремовий десерт у світі

навколо частування

Цукрова тростина була фактично розширена, а також точно налаштована в Індії до п’ятисот років до нашої ери : 26 , а також була фактично кристалізована, створивши її простий перехід до п’ятисот років нашої ери. Цукор, а також цукрова тростина фактично торгували, створюючи цукор, який пропонували Македонії до 300 р. до н.е., а також Китаю до 600 р. н.е. На Індійському субконтиненті, у Центральній Східній частині, а також у Китаї цукор фактично був основним продуктом приготування їжі, оскільки а також лікує більше 1000 років.

Цукрова тростина, як і цукор, насправді були мало зрозумілими та незвичайними в Європі аж до дванадцятого століття або навіть пізніше, коли хрестові походи та колонізація поширили своє використання. Геродот згадує, що замість греків основна перська страва була насправді легкою, однак вони споживатимуть численні частування пізніше

саме тому варто спробувати це частування

Gâteau Fondant au Chocolat, Франція

Зменште прямо до затишного закругленого шоколадного шоколадного тістечка, що означає «зменшення смачного шоколадного торта» французькою мовою, щоб розпочати повільний наплив чудового шоколаду, що надходить із приміщення. Цей темний, а також рясний пиріг насправді є потужною дією вашого часу, а також рівня температури: виконуйте передчасно, а також це липкий басейн теплого тіста для торта; виконувати далеко пізно, а також це брауні. Тим не менш, коли рівновага насправді ідеальна, угода змішує ніжний смак смачного шоколадного торта разом із насолодою розмороженим смачним шоколадом.

У 1990-х роках торт став знаменитістю вибору їжі, як лава-кейк або навіть смачний розплавлений шоколадний торт. Незважаючи на те, що тенденція минула, це чуттєве частування залишається одним із найсучасніших у світі методів приготування гострої страви.

Джелато, Італія

Від тертого льоду до сорбету, крижані ласощі насправді є доказом зниження серед фантастичних страв у світі: немає абсолютно нічого, тому пропонується як прохолодна, солодка угода в літню пору дня. Однак у всесвітньому рейтингу холодних ласощів чудові розробки джелато займають провідні місця.

Зменшений вміст жиру, а також тепліший рівень температури надають смаку більш яскравий ніж у морозиві, незалежно від того, смакуєте ви теплим внутрішнім сюжетом лимонного морозива, великою кількістю фундука чи навіть традиційним смачним шоколадом. В Італії цілорічна угода про важливу експертизу страв, а також справжні ентузіасти також створюють поїздку до галереї Gelato в Болоньї, де поїздки складаються з направленої дегустації в кав’ярні галереї.

Гулаб Джамун, Індія

Ці смажені у фритюрі індійські страви з насиченим, сиропоподібним очищенням молочного смаку – це все, щонайменше легкий пончик. Звичайні страви для тіста гулаб-джамун починаються з внутрішньої історії про хойю, зменшення коров’ячого або навіть буйволячого молока, яке вариться протягом годин на слабкому вогні, фінансуючи готову страву структурою зменшення.

Смаження гулаб-джамуна в топленому маслі дає другу порцію жирного смаку, перш ніж пельмені поміщаються в ароматний сироп разом із трояндами кардамону та насінням. Рясний, а також трудомісткий чудовий насправді є кращим на індійських заходах, що відбуваються від Ід аль-Фітр до Дівалі, однак етикетка вказує на початок у Персії.

Японський чізкейк

Для ентузіастів чізкейків, які знаходять варіацію Brand-brand New York трохи здоровенною, ця японська угода може стати відкриттям. У оксамитовому чудовому, який поєднує смачний присмак чізкейку разом із витонченістю бісквіта, пишність м’якого культивованого сиру фактично врівноважується вентильованою структурою та освітленням.

Фокус насправді полягає в незвичайному способі змішування зруйнованих яєчних білків — меренги — прямо в приємне тісто, у якому багато ванілі та сиру. Варіації цього конкретного чізкейку пропонуються скрізь, починаючи з японських гастрономічних магазинів і закінчуючи топовими пекарнями. Створюючи свій власний або навіть шукаючи ідеальний твір, шукайте особливе коливання, яке означає освітлення, ніжну структуру.

Comments are closed.